Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Štír

1. srpna 2009 v 18:21 | Terry |  Znamení horoskopu
Charakteristika: Lidé narození ve znamení Štíra bývají velkými bojovníky. Jsou velmi všímaví, bystří, vše pozorně sledují a před jejich zraky se sotva něco utají nebo ukryje. Někdy se vyznačují uzavřenou, nesdílnou a samotářskou povahou. Jen velmi těžko se dá odhadnout, jak budou reagovat. Lidé Štíři mají silnou vůli a jakmile si něco usmyslí, nic je nezastaví. Nepostrádají energii ani vytrvalost a jsou schopni obstát i ve složitých životních situacích. Jsou velmi předvídaví a mají bystrého ducha, což jim umožňuje lehce odhalit u druhých nejzranitelnější místo. Štíři berou celý svůj život jako boj se svým vnitřním "já" a se světem, který je obklopuje, proto většinou zůstávají nepochopeni. Jsou zralejší a důkladnější než ostatní lidé a vždy se snaží dostat pod povrch věcí a života. Pro hloubku a nesdělitelnost jejich citů je obtížné se jim přiblížit. Negativními projevy může být jejich mstivost, žárlivost a přecitlivělost. Jejich potřeba vše měnit může přerůst v destruktivní chování.

Zdraví: Nejtajemnější ze všech znamení je bezesporu Štír. Jeho zrozenci jsou občas v literatuře popisováni tak drasticky, až se jich někteří lidé bojí. Štír je znamení chtíče, touhy, sexu a smrti. Skutečnost je daleko prozaičtější. Štíři nejsou všeho schopné nestvůry, jež uhranou koho se jim zamane a doženou jej až na pokraj zoufalství. Bývají sice daleko více senzitivní než normální smrtelníci, ale rozhodně nejsou všichni podlí. Jejich největší nevýhodou jsou silné emoce, které nedávají nijak zvlášť najevo. Cloumá s nimi nejvíc závist a žárlivost, což jsou vlastnosti podobné. Když děláte Štírům horoskop, nikdy se jejich citů nijak nedotýkejte. Umí ze všech znamení nejlépe lhát a o svém nitru neradi hovoří.Každý zrozenec tohoto znamení je takový tlakový hrnec. Žije neustále pod nějakým přetlakem. Tento věčný neklid přináší své ovoce. Štíři jsou nejtalentovanějšími umělci, vynikajícími lékaři a vědci a nejschopnějšími manažery. Dovedou skvěle manipulovat s lidmi. Nebojí se žádného úkolu a nic pro ně není nedosažitelné. Proto se tak často dostávají až na samý vrchol všech oborů lidského konání. Bohužel také až na samé dno. Mezi Štíry bývá nejvíc sebevražd. Je to znamení extrémů. Nikdo jiný tolik neriskuje, nikdo nedokáže takovým tempem a nepřetržitě pracovat a nikdo neumí tak dobře spřádat jemné nitky intrik. Štíři jsou romanticky založení, milují vášnivě a bez lásky si ani nedovedou život představit. Přesto zůstávají často svobodní nebo rozvedení. Je to pochopitelné, takovému životnímu tempu může jen málokdo stačit. Ovšem pokud vstoupí do svazku manželského, je to téměř vždy z čisté lásky. Oddělují totiž přísně světské věci od duchovních. Proto dovedou nejen dobře hospodařit s penězi, ale orientují se i v parapsychologii nebo náboženstvích.

Pracovní předpoklady: Štíři mají rádi složitou práci, která vyžaduje mnoho sil a fantazie, odvahy a vůle. V překonávání překážek a v řešení úkolů jsou velmi trpěliví. Nejlépe se jim bude pracovat samostatně. V případě potřeby se dovedou podřídit, ale přesto těžce snášejí jakoukoli kontrolu. Štíři dokáží dosáhnout úspěchu téměř v každém povolání. Může to být v oborech, které souvisí se zdravím a sexem, například chirurg, ošetřovatel, gynekolog, sexuolog. Mohou být výborní výzkumníci, badatelé, psychologové, detektivové. Seberealizaci naleznou také v obchodě a finančnictví.

Láska: Lidé narození ve znamení Štíra jsou dynamičtí, přitahují k sobě ostatní jako magnet. Sex je pro ně velmi důležitý, přistupují k němu s neobyčejnou lehkostí. Štíři jsou velmi citliví a ke svému partnerskému štěstí potřebují opravdu silné citové prožitky. Od lásky k nenávisti je však jenom krok. Proto nemusí být nouze o krize a náhlé výbuchy v partnerském životě. Pokud jsou správně motivováni, dokáží pro svého partnera udělat téměř vše. Ženy Štíři v sobě mají velkou vášeň a cit, jsou ochotny přinášet oběti. Muži obvykle mají rádi rodinu, ale mohou se v ní projevovat jako příliš silné autority. Štíři se dobře snášejí se Střelcem, Kozorohem, Rybami, Rakem, Pannou a Váhami. Konfliktní vztah mohou mít s Býkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama