Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

Rak

1. srpna 2009 v 18:24 | Terry |  Znamení horoskopu
Charakteristika: Krunýř Raka je pancířem, který ukrývá jemnost, nesmělost a psychickou i fyzickou citlivost lidí, kteří se v tomto znamení narodili. Tito lidé jsou převážně citově založeni a mají mimořádný smysl pro domov a rodinu. Jejich charakter je spíše zasněný, sentimentální, obdařený bohatou fantazií. Nejlépe se cítí a rozvíjejí v úzkém rodinném kruhu, domově a rodném kraji. Projevuje se u nich proměnlivost a neklid. Často mění své nálady i názory. Raci jsou ochotni se obětovat pro své bližní. Snaží se pomáhat jak nejlépe dovedou. Někdy mají sklon k pohodlnosti, která se může vyvinout až v úplnou lenost. Jsou chápaví a mají velmi dobrou paměť. Někdy bývají sobečtí k cizím lidem. Jejich vadou je neklid a netrpělivost. Mnohdy nedokáží počkat, až záležitost dozraje a zničí tak slibně započaté dílo.
Žijí velmi bohatým vnitřním životem, mají fantazii a rádi sní. Bývají nadprůměrně senzitivní. Často mezi nimi najdeme vynikající léčitele, kartáře a jasnovidce. Potíž je v tom, že se v nich nevyznáte. Skrývají své slabosti, popírají své skryté sny a dovedou lhát. Jsou náladoví a téměř s jistotou se můžete spolehnout na jejich závislost na Měsíci. Trpí na úplňky a novoluní a také na prudké změny počasí. Dovedou vystřídat hned několik nálad během desítek minut. Mají mimořádně krásný vztah ke starým věcem a tradicím. Jejich schopnost empatie (vcítění se do druhých) je pověstná. Daleko lépe dokáží poradit druhým než sobě. Je to způsobeno věčným strachem. Raci se bojí všeho a ze všeho nejvíc sebe. Podvědomě cítí, že na ně může přijít jedna z jejich špatných nálad a vše, co tvořili dlouhou dobu, mohou během několika minut a dokonce i sekund, ztratit.Další neklamnou známkou jejich osobnosti je potřeba, mít kolem sebe lidi a hlavně pevné rodinné zázemí. Raci na rodině vždy lpí. Díky své nátuře nemají na světě jen přátele, ale také velkou spoustu nepřátel. Jestliže jsme si řekli, že milují staré věci, pak je naprostou samozřejmostí jejich láska k umění. Vždy mají nějaký talent a s devadesáti procentrní jistotou se z nich stávají i odborníci a znalci v nějakém uměleckém oboru. Negativní stránkou může být úskočnost a někdy i krutost. Tyto vlastnosti dovedou mistrně skrývat a jen málokdy jim je někdo dokáže. Projeví se u jedinců, jejichž život se nějakým způsobem nenaplňuje a oni potom dělají vše proto, aby světu dokázali, jak jsou skvělí. Raci podléhají návykovým látkám. Jen těžko odvykají závislosti na alkoholu a cigaretách. S jinými drogami je to ještě horší.

Zdraví: Zdravotní stav Raků je podmíněn důkladným odpočinkem a spánkem. Je-li ohrožen jejich pocit bezpečí, mohou upadnout do deprese. Chmurnou náladou si mohou přivodit vážné zdravotní problémy. Nejčastěji se jedná o zažívací potíže. Žaludeční vředy velmi často souvisí s problémy v citovém životě. Pokud si dokážou udržet klid a optimismus, mohou se ve zdraví dožít vysokého věku.

Pracovní předpoklady: Raci vyžadují od zaměstnání pocit bezpečí a jistoty, proto dávají přednost pracovním poměrům se stálou pracovní dobou. Mají velký smysl pro odpovědnost, jsou důvěryhodní, spolehliví a usilovní v práci. Změnám se přizpůsobují, ale chvíli trvá, než si na ně zvyknou. Jsou ambiciózní a houževnatí. Povolání bývá často spojené s dětmi a rodinou. Jsou to učitelé, dětští lékaři, zdravotní sestry, pečovatelé. Uspějí i v uměleckých oborech díky své představivosti a fantazii. Bývají i dobrými kuchaři.

Láska: Raci jsou smyslné a láskyplné znamení. Jsou emocionální, nespokojí se s povrchními vztahy a sex považují za důkaz lásky. Jsou nejspokojenější, když mají stálého a spolehlivého partnera. Do jisté míry na něm bývají závislí. Raci mívají přirozený sklon k věrnosti. Velmi těžce prožívají případný rozvod. Ženy - Raci jsou ideální, věrné manželky, dobré hospodyně a matky. Své děti často milují více než manžela. Muži - Raci mají rádi dobrá jídla a sami umějí také vařit. Obvykle se žení později, protože neradi opouští otcovský dům a bývají fixovaní na svou matku. Raci se dobře snášejí se Lvem, Pannou, Štírem, Rybami a Býkem. Konflikty mohou mít s Váhami, Kozorohem a Beranem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama