Blog dosud nebyl aktivován. Jako potvrzení Vám byl odeslán e-mail, obsahující aktivační klíč. Pokud jste vlastníkem tohoto blogu a nedostali jste aktivační e-mail, nebo jste jej omylem smazali, přihlaste se prosím a nechte si jej poslat znovu.

pár tipů.... Když je na rande nuda xp

22. července 2009 v 14:34 | Terry |  Boys
Máš kluka a máte se fakt rádi. Jenže... Do vašeho vztahu se začíná vkrádat nuda a každé další rande to jen zhoršuje. Okamžitě pust z hlavy myšlenky na rozchod! Máme pro tebe pár tipů, jak a kde si sebe opravdu užijete. A že ti v kapse cinká pár posledních drobáků? Hoď to za hlavu a vyraz s CG! na randez-vous svých snů.
Na piknik
Léto je stvořené pro povalování v zeleni. Aby vám při výletu do divočiny nevyhládlo, zabal s sebou něco dobrého na zub (čokoládu, ovoce,...).
Venku chutná nejlíp, tak svého miláčka pěkně rozmazli.
CG!: Radši mrkni předem na předpověď počasí, ať se pak zmoklí neklepete pod stříškou autobusové zastávky:--).

Pizzožrouti
Ještě chvíli tě nebudou otravovat lahůdky ze školní jídelny... Využijte toho a zaútočte na nejbližší pizzošku.
CG!: V létě otvírá řada pizzerií i sezónní zahrádky. Pokud ale chcete soukromí, zvolte radši oddělené boxíky v interiéru.

Kafépauza
Jestli nejste zrovna ,ve vatě" a chcete si někde v klídku posedět (a lavičky v parku jsou beznadějně obsazené), zamiřte do příjemné kavárničky. Odtud vás nikdo nevyhodí, i když budete jedno cappuccino cucat hodinu a půl:-). Sem se totiž chodí jen odpočívat a povídat a povídat a povídat...
CG!: Kafe probouzí, takže pokud oba zíváte, je cíl jasný!

Kinománie
Už máš dost pražícího sluníčka? Využij příjemně stinných sálů kin a vytáhni svého kluka na film (pár tipů najdeš v tištěné CG! na str. 88). Jestli vybereš romantiku, něco vtipného, akčního nebo hrůzostrašného, je už jen na tobě. Z praxe doporučujeme horor. Hezky vám rozbuší srdce a šmátrání po rukou toho druhého se bude rozumět samosebou:-).
Extra tip CG!: Máte-li ve vaší blízkosti letní kino, nesmíte ho minout. Na rozdíl od kinosálů jsou tu jen obyčejné lavičky, na kterých se můžeš mnohem lépe schoulit do náruče svého kluka. Ách.

O kolečko víc
Nebaví vás pořád někde vysedávat? Poohlídni se v okolí po půjčovně inlajnů a vytáhni drahou polovičku na kolečkové brusle. Pokud na nich ještě nikdy nestál, tím líp:-). Ale pozor - jestli nejste zrovna přeborníci, vypůjčte si radši i chrániče na lokty a kolena, ať váš slavný sportovní den neskončí méně slavným domácím ošetřováním. I když,... jako program to nezní vůbec špatně:-).
CG!: Nejenže si užijete spoustu zábavy při pádech a honičkách, ale navíc uděláš něco pro svou postavu. Kdyby to takhle šlo se vším!

Dva kuchtíci
Znáš přísloví, že láska prochází žaludkem? Když si spolu něco sami ukuchtíte, prožijete při tom plno zábavy. Navíc vás společné zážitky hodně sblíží. Jídlo vyber dopředu, ať máš všechny ingredience a nemusíš svého kluka pořád honit do obchodu (víš, jak to mají rádi:-)).
CG!: Předem odhadni vaše schopnosti. Takové španělské ptáčky by v podání vás dvou nemusely dopadnou stravitelně:-).

Zahrajte si
Teď nemáme na mysli Člověče nezlob se ani nic podobného (i když šachy si do parku můžete vzít:-)), ale hry sportovní. Hitem je frisbee (létající talíř), který pořídíte za pár korun a užijete si s ním legraci ve dvou i v partě. Zkusit můžete i novinku -pétanque. Jestli jsi jako malá hrála čáru nebo kuličky, budeš mít výhodu:-)).
CG!: Kluci jsou staří ješitové, takže když ho jednou porazíš, bude chtít odvetu!

Pod stan
Není nic romantičtějšího, než se probudit vedle své lásky a všude kolem vás jen louky, lesy a příroda. Jestli máš plné zuby přelidněných měst, sbalte spacáky, batoh a hurá pod stan! Možností je spousta a hezký výlet si můžete užít i s minimem peněz. Nikdo přece netvrdí, že musíš odjet na druhý konec republiky. Romantiku najdete i pár kiláků za městem (a nakonec i u vás na zahradě nebo před domem:-)).
CG!: Pozor na to, kde stan postavíte. Vzbudit se ráno mezi stádem krav nebo utíkat před rozzuřeným majitelem louky není zrovna to pravé ořechové, co byste si asi hned po ránu přáli zažít
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama